Відгуки покупців
Приємно лишить в руці, гарне лезо.
Дякую, Насос супер качає все як треба.(рекомендую)
Гарний і зручний у використанні.
Нарешті він з'явився, топовий шуруповерт з топовими насадками !
Легкий, зручний, хороше складання, є перемикач швидкостей. Биття та люфт патрона не відчувається. Швидко і просто затягуються біти, з шурупами працює просто відмінно.
Все супер!Ліхтар чудовий…
товар чудовий. ціна на данний момент найкраща серед конкурентів продавців. виходячи з відеообзорів внутрянка однакова з фенами БОШ. але ціна приблизно на 2000грн меньша. в майстерні маємо фен від боша з лед дісплеєм. можу сказати-МЕТАБО не гірше. принаймні для наших вимог. макетники рекламісти. однозначно рекомендую і сам фен і продавця. відправили миттево. спілкування чудове.
Дякую за посилку, дуже задоволені машинкою
Рекомендую. Дуже добре ріже. На столешні 38мм спочатку ріже під прямим кутом, потім нагрівшись починає косити (здається, що для будь-якого лобзика це нормально). Тонкі листи лдсп ріже без проблем, сосну взагалі, як по маслу. Пилочка, що в комплекті суперова. Протискольна пластмаска дуже швидко зіпсувалась від перегріву полотна (при прямолінійних різах напевно буде все ок). Рекомендую.
Хороша шліфмашина. Головне , що є вакуум. Ціна на конкурентів з вакуумом набагато дорожче. Ще попрацюю , напишу. Поки що супер подобається. Можна пилисос БОШ і інші підєднувати.
.jpg)













