Відгуки покупців
Чудовий апарат.Легенький, зручні накладки із пластику. І різ чистий без зажимів
Замовила чоловікові на подарунок цей Німецький Секатор, задоволений як слон. Якість супер, обслуговування ніби ти самий важливий клієнт, відправка миттєва.
Купував батькові на день народження, крутий і зручний девайс для садівників. Зрізає гілки до 4 см, компактний розмір і не велика вага. Акумулятор тримає близько 5 годин, реально довго. Недоліком є відсутність кейса, виробник зажлобився.
Рекомендую. Гарно працюють, дуже полегшують роботу.
Чудова річ. Ріже супер.Швидко і якісно. Особливо рекомендую для людей з хворими руками, У мене артроз пальців,тому простим секатором часто буває працювати проблематично або зовсім не можливо. Цей варіант розв'язує всі проблеми.
Просто супер,ріже все беріть і не замислюйтесь!
Надійний секатор. Два сезони користуюся дуже подобається. З легкістю справляється як з довгим до 3 см, так і з підстрижним листям. У руці лежить як у литий. Фіксатор безвідмовний та головне зручний. Дякую продавцю, що переконав мене взяти саме цю модель
Класна штука. Працює. Акамулятор тримає досить довго.
Дякує все супер.і ще й акція гарна, дякую.
Після покупки цього сотейника я влюбилась в цю фирму та цей магазин! Дуже качественне покриття. Готовить одне сплошне задоволення! Ручка викручиваеться, тому удобно поставить в холодильник, чи в духовку. Іжа не пригорает, бо товсти стенки. Рекомендую к покупке цей отейник, та магазин. Гарне обсслуговування, швидко відправили, та сообщили по вайберу.
.jpg)









